Saturday, 15.6.2024
Name days: Jolanta / Dawid / Witold
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

V Dekanalno-Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

6 stycznia, w świąteczne sobotnie popołudnie w naszej Szkole było gwarno i radośnie a sala gimnastyczna zamieniła się na trzy godziny w miejsce wielbienia śpiewem Boga, który stał się człowiekiem! Słowo stało się Ciałem! To już piąty raz spotkaliśmy się na Dekanalno-Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. W szranki stanęło trzydzieścioro wykonawców. Pierwsza część należała do naszych najmłodszych, natomiast w drugiej części wystąpili uczniowie z klas starszych. Wszyscy z uczestników zostali nagrodzeni, dzięki hojności naszych sponsorów. Jury przyznało również trzy wyróżnienia dla Zosi Sikory, Laury Garcarek i Katarzyny Nowackiej, Nagrody Specjalne dla Nikoli Gruszki, Jagody Klar, Julii Kostery, Leny Piaskowskiej, Karola Rzekieckiego, duetu Marty Kowalczyk i Mileny Wasilewskiej, Zespołu Wokalnego oraz Grand Prix, które zdobyła Agata Garcarek. Pastorałka "Noel" wykonana przez Agatę zachwyciła i wzruszyła wszystkich. W trakcie Konkursu wystąpiła również uczennica naszej Szkoły - Lena Matusiak, która swoim występem uświetniła to piękne muzyczne wydarzenie. Spontaniczne i wspólne kolędowanie poprowadził pan Waldemar Cieślak, któremu również dziękujemy! Serdecznie dziękujemy za ogromne serce i wsparcie Panu Andrzejowi Garcarkowi - wspówłaścicielowi Firmy Auto-Partner Mercedes Benz z Ociąża oraz Spółdzielni Mleczarskiej "Lazur'' z Nowych Skalmierzyc. Szczególne podziękowania także dla Pani Patrycji Kliber, którea podjęła się niełatwego zadania - oceny naszych wspaniałych uczestników. Do zobaczenia za rok!


Maria Nowacka

Paulina Wielanek-Wojtowska

Galeria Zdjęć