Saturday, 15.6.2024
Name days: Jolanta / Dawid / Witold
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Spotkanie profilaktyczne z policją

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

22 listopada odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczne z przedstawicielkami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Jaka jest różnica między bójką a pobiciem; jakie mogą być konsekwencje publikacji zdjęć w internecie bez zgody tych, którzy na nich się znajdują; czym jest Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi usłyszeli uczniowie klas IV-VIII. Panie przypomniały najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa na drodze i w sieci. „Traktujcie innych tak, jak sami chcecie być traktowani! Pamiętajcie o godności, szacunku i kulturze!” – tymi słowami zakończyło się spotkanie. I tego wszystkim naszym uczniom życzymy!


D. W.

Galeria Zdjęć