Sunday, 19.9.2021
Name days: Barbara / Marta / Leopold
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Msza św. dla wszystkich chętnych uczniów 1 września 2021r. o godz. 17.00 w naszym Kościele.

1 września 2021r.

KLASY IV – VIII

Godz. 8.00

  • klasa 4 – wych. Maciej Juszczak,
  • klasa 5 – wych. Dominika Walczak,
  • klasa 6 – wych. Paulina Wielanek- Wojtowska,
  • klasa 7 – wych. Paulina Wielanek- Wojtowska,
  • klasa 8 – wych. Marzena Wrzosek.

Wszyscy uczniowie wchodzą głównym wejściem i udają się bezpośrednio do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk, a na korytarzach maseczki. Wychowawcy klas udzielą informacji o organizacji pracy szkoły.

1 września 2021r.

KLASY II – III

GODZ. 9.00

  • klasa 2– wych. Małgorzata Ławniczak,
  • klasa 3 – wych. Ewa Bartczak.

Uczniowie klasy 2 wchodzą tzw. starym wejściem, natomiast klasy 3 głównym wejściem i udają się bezpośrednio do sal lekcyjnych. Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk, a na korytarzach maseczki. Wychowawcy klas udzielą informacji o organizacji pracy szkoły.

1 września 2021r.

KLASA I

 GODZ. 9.00

- sala gimnastyczna

  • klasa 1– wych. Teresa Kowalska

Klasa I wchodzi do szkoły wejściem głównym i udaje się na salę gimnastyczną. Obowiązuje dezynfekcja rąk, a w korytarzach maseczki. Z uwagi na sytuację pandemiczna prosimy o przyjście tylko jednego rodzica.

 

Oddziały przedszkolne pracują tego dnia normalnie od 7.00 do 15.00.

 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie,

od 1 września rozpoczniemy nowy rok szkolny 2021/2022. Cieszymy się, że wreszcie będziemy mogli być ze swoimi uczniami oraz z możliwości spotkań z nimi, a także ze wspólnego rozwiązywania problemów i zaspokajania uczniowskiej ciekawości.

Aby tak się stało, byśmy mogli pracować i uczyć się stacjonarnie, musimy wszyscy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, a przede wszystkim higieny. Pamiętajcie zatem o częstym myciu rąk, ich dezynfekcji przy wejściu do szkoły, noszeniu maseczek w przestrzeniach wspólnych (korytarzach) oraz unikaniu tłoku.

Pamiętajcie Moi Drodzy o najcudowniejszym lekarstwie na wszelkie dolegliwości jakim są uśmiech, życzliwość, optymizm i dobroć.

Szanowni Rodzice, pewne utrudnienia wiążące się z organizacją pracy szkoły wynikają wyłącznie  z troski o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów, a Państwa dzieci. Sadzę jednak, że są one warte trudu nas wszystkich po to, by dzieci mogły uczyć się w najbardziej bezpieczny i skuteczny sposób – stacjonarnie. Nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu nauczyciela z uczniami.

Z całego serca życzę wszystkim, by było to możliwe, a znając swoich wspaniałych uczniów wspieranych przez nie mniej wspaniałych nauczycieli i kochających rodziców jestem przekonana, że wszystko co najlepsze jest przed nami – ale musimy tego chcieć wszyscy.

W imieniu własnym i nauczycieli życzę wszystkim Naszym Uczniom zdrowia i wielu sukcesów    w nowym roku szkolnym, a Państwu Rodzicom i Opiekunom radości z możliwości cieszenia się Ich osiągnięciami.

Z poważaniem Dyrektor
Monika Sikora

Galeria Zdjęć