Saturday, 15.6.2024
Name days: Jolanta / Dawid / Witold
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Pamiętamy o zmarłych

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
W przeddzień Święta Wszystkich Świętych odwiedzamy cmentarze. To czas refleksji, zadumy, ale i podziękowania za życie tych, którzy wpisali się w historię naszej szkoły i miejscowości. Jak co roku, odwiedziliśmy groby ks. Michała Pacholczyka, Franciszki Chrzan (babci naszego Patrona - bł. Ks. Jana Nepomucena Chrzana) oraz powstańca wielkopolskiego - Stanisława Banasiaka. Nasza Szkoła pamięta...


PWW

Galeria Zdjęć