Piątek, 1.12.2023
Name days: Blanka / Edmund / Natalia
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Obchody Święta Niepodległości

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
10  listopada w naszej szkole uczciliśmy Święto Niepodległości. Wydarzenia sprzed 105 lat w montażu słowno-muzycznym przypomnieli uczniowie klas trzeciej, czwartej, szóstej oraz siódmej. Uroczysty apel wprowadził wszystkich w podniosły a zarazem radosny nastrój wynikający z niezwykłej, momentami trudnej, ale jakże pięknej historii naszego kraju oraz odzyskanej i darowanej nam przez naszych przodków wolności. Tego dnia wzięliśmy również, jak co roku, udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła d hymnu". Dzień później, 11 listopada, reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w gminnych obchodach Dnia Niepodległości.

PWW

Galeria Zdjęć