Saturday, 15.6.2024
Name days: Jolanta / Dawid / Witold
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Mikołajki w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
W tym roku św. Mikołaj bardzo zaskoczył naszych uczniów. Dla każdej klasy zostawił list i niespodziankę - bilety na przejazd świątecznym autobusem na specjalny seans świąteczny do kina oraz bon na przekąskę podczas filmu. Nie zabrakło oczywiście również  słodkości dla każdego. Uczniowie klas IV-VIII już odbyli wycieczkę do kina. Obejrzeli film pt. "Kajtek Czarodziej". Uczniowie klas IV-VIII swój wyjazd odbędą już niebawem. To był wspaniały, mikołajkowy i czerwony dzień. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

PWW

Galeria Zdjęć