Piątek, 19.7.2024
Name days: Marcin / Włodzisław / Piotr
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Festyn "Z rodziną najlepiej"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

15 czerwca 2024 roku odbył się wspaniały festyn będący zakończeniem projektu "Z rodziną najlepiej" autorstwa Marzeny Wrzosek i Aleksandry Łukasiewicz, zorganizowany wspólnie z Radą Rodziców. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło całą społeczność lokalną, dostarczając mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Festyn obfitował w atrakcje, które przyciągnęły tłumy uczestników. Na terenie imprezy rozstawiono pięć ogromnych zamków dmuchanych, które cieszyły się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Dzieci mogły również skorzystać z malowania buziek, tworzyć gigantyczne bańki mydlane, a także ozdabiać swoje ciała tatuażami zmywalnymi.

Dla miłośników sportu przygotowano różnorodne potyczki i konkursy, które dostarczyły uczestnikom mnóstwo emocji. Nie zabrakło również tradycyjnych festynowych przysmaków. Goście mogli delektować się watą cukrową, popcornem, hot dogami, a także pysznymi grillowanymi potrawami. Szczególną popularnością cieszył się chlebek ze smalcem i ogórkami, który przygotowała Pani Maria Nowacka. Słodkie przekąski w postaci ciast, ciasteczek, deserków i cukierków były również rozchwytywane przez uczestników. Wielbiciele tradycyjnych potraw mogli skosztować pysznej grochówki.

Artystyczne występy były kolejnym punktem programu, który przyciągnął uwagę licznie zgromadzonej publiczności. Dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas 1-8 zaprezentowali swoje umiejętności na scenie, dostarczając widzom mnóstwo wzruszeń i radości. Wielką atrakcją był występ naszej absolwentki, Oli Płomińskiej, która zachwyciła wszystkich swoim pięknym śpiewem.

Bezpieczeństwo uczestników festynu było priorytetem, o co zadbała lokalna policja. Dodatkowo Ochotnicza Straż Pożarna z Gostyczyny i Strzegowy przygotowała pokaz wozów strażackich, co wzbudziło ogromne zainteresowanie, zwłaszcza wśród najmłodszych.

Zwieńczeniem festynu był emocjonujący mecz piłki nożnej, w którym zmierzyli się tatusiowie z uczniami. Rywalizacja była zacięta, a kibice gorąco dopingowali swoje drużyny, co przyczyniło się do wspaniałej atmosfery i zakończenia dnia w radosnym nastroju.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia:  Firmie Mercedes Benz Auto - Partner Jan i Andrzej Garcarek, Firmie Lazur, Firmie C-X, Firmie Admat, Firmie Kilargo, Firmie Bartczak, pani Marlenie Kędzierskiej, Radzie Rodziców, Nauczycielom, sędziemu Julianowi Michalakowi, Strażakom, Kołom Gospodyń Wiejskich  oraz rodzicom za ogromne zaangażowanie i pomoc. 

Projekt "Z rodziną najlepiej" zakończył się wielkim sukcesem, a wspomnienia z festynu na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.


M. W. 

Galeria Zdjęć