Saturday, 15.6.2024
Name days: Jolanta / Dawid / Witold
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Chociaż styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21. i 22. każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

19 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. Do szkoły licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem w pięknie udekorowanej  sali gimnastycznej, na której zostały przedstawione ,,Bajkowe  jasełka”. Na zakończenie Pani Dyrektor, Monika Sikora,  złożyła wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia. Po spotkaniu dziadkowie udali się do sal, gdzie czekały na nich niespodzianki przygotowane przez wnuczęta. Dziadkowie obejrzeli część artystyczną w wykonaniu swoich wnuków. Seniorzy otrzymali własnoręcznie wykonane upominki. Miłym akcentem obchodów było wspólne spotkanie babć i dziadków przy słodkim poczęstunku, przygotowanym przez rodziców dzieci. Podczas wspólnych rozmów Dziadkowie wspominali czasy, gdy byli dziećmi, jak wyglądała szkoła, gdy do niej chodzili. Przy herbatce i słodkim ciasteczku rozmowom nie było końca.

Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadkom za to, że odwiedzili naszą szkołę i mamy nadzieję, że mogliśmy chociaż trochę umilić im czas i sprawić radość.

PS Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.E. B., T. K.

 

 

 

Galeria Zdjęć