Saturday, 15.6.2024
Name days: Jolanta / Dawid / Witold
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

"Dorosły-Ekspertem" - spotkanie z pracownikiem Archiwum Państwowego w Kaliszu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

23 kwietnia gościła w naszej szkole Pani Anna Bestian – Zając z Archiwum Państwowego w Kaliszu. Dowiedzieliśmy się, na czym polega niezwykle odpowiedzialna i żmudna praca archiwisty, mogliśmy obejrzeć dawne świadectwa uczniów naszej szkoły, porównaliśmy dawne nazewnictwo przedmiotów z tym obowiązującym współcześnie. Spotkanie zakończyło się zaproszeniem na lekcję archiwalną w Kaliszu, z którego na pewno skorzystamy.


D. W.

Galeria Zdjęć