Wtorek, 26.10.2021
Name days: Damian / Lucyna / Lutosław
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Święto Polskiej Muzyki i Plastyki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
Dziś w naszej szkole odbyło się Święto Polskiej Muzyki i Plastyki. W ramach tego wydarzenia uczniowie klas IV-VII zaprezentowali krótki program muzyczny. Usłyszeć mogliśmy piękne polskie utwory: "Muzyczne echo", "Czerwone jabłuszko" oraz "Prząśniczkę". Występom muzycznym towarzyszyła plenerowa wystawa prac plastycznych, która ozdobiła okna naszej szkoły. Wydarzenie wraz z uczniami przygotowały p. Karolina Bindel oraz p. Monika Montelatic.


PW

Galeria Zdjęć