Sunday, 19.9.2021
Name days: Barbara / Marta / Leopold
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

W poniedziałek  21.06.2021 roku grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala w Koninie.

Złota jesień już na dobre zagościła w naszej świetlicy. Wraz z mijającymi tygodniami jesień coraz bardziej ukazuje swoje oblicze. Piękne dary jesieni oraz zmiany zachodzące  w przyrodzie stanowią inspirację do ciekawych prac plastycznych.

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Szkoły wraz z Wychowawcami zaprasza na spotkania organizacyjno-informacyjne, które odbędą się według harmonogramu w sali gimnastycznej:

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w dniu 1 września 2020 r.

Dnia 26 czerwca 2020 roku klasa VIII odebrała świadectwa i pożegnała się z nauczycielami. Skromna uroczystość odbyła się na otwartym terenie przed szkołą zgodnie z zaleceniami GIS   i MEN. Byli na niej obecni tylko absolwenci, dyrektor szkoły, przedstawiciele nauczycieli i rodziców oraz jedna reprezentantka klasy VII. Tak małej uroczystości na zakończenie roku szkolnego w naszej szkole nikt nie pamięta, a wszystko za sprawą epidemii koronawirusa.

Sklep internetowy "Maludas"ogłosił konkurs  "Moje przedszkole". Nagrodami są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.
W kategorii  - przedszkole:
- 1 miejsce "Idealne przedszkole" - bon o wartości 1000 zł

Informujemy że przedszkole zostało zgłoszone do programu Czyściochowe Przedszkole z klubu Rossmann. Dzieci z grupy Misiów razem z Panią Anią przygotowały plakat dotyczący higieny. Teraz konkurs polega na Państwa głosowaniu. Zachęcam do włączenia się w akcję i oddawania głosów na pracę naszych dzieci. Aby głosować należy ściągnąć na telefon aplikację Rossmann i dołączyć do klubu Rossmann junior.

Niestety nie mogliśmy świętować setnej rocznicy urodzin naszego wielkiego Polaka we wspólnocie szkolnej, dletego postanowiliśmy świętować tak ważne dla nas wszystkich wydarzenie w gronie najbliższych. Uczniowie kl. I i II uczcili tak  ważny dzień przygotowując wspaniałe i pyszne torty oraz życzenia i piękne laurki. Myślę, że święty Jan Paweł II patrząc z nieba błogosławi każdemu z nas :)

Strony

Galeria Zdjęć