Saturday, 1.10.2022
Name days: Danuta / Igor / Remigiusz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie rodzinnym w Lezionie. Dziewczęta z klasy V - Natalia, Edyta, Dorota, Klaudia, Amelia, Martyna i Olga - poetycko podziękowały Rodzicom za ich miłość i troskę. Lena z klasy IV i Szymon z klasy VIII przygotowali muzyczną niespodziankę, swój talent wokalny zaprezentowała również Ola z klasy VIII. Dziękujemy za zaproszenie Sołtysowi, Panu Wiesławowi Wawrzyniakowi.

9 marca 2022 roku na czwartej lekcji odwiedził nas tajemniczy gość. Okazało się, że był to wspaniały tenor, pan Dariusz Pietrzykowski. Artysta opowiadał nam o swoich początkach w szkole, o życiu w wielkim mieście (Bydgoszcz) i o swoich występach w najdalszych zakątkach Europy. Zmotywował nas do spełniania swoich marzeń i niepoddawania się przeciwnościom.

W piątek tj. 17grudnia 2021 roku cała społeczność szkolna  wzięła udział w spotkaniu przygotowującym  nas do przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.                                        

W dniu 25 września 2021 r. (sobota) w godzinach od 8.00  do 24.00 w URZĘDZIE GMINY I MIASTA NOWE SKALMIERZYCE,  UL. OSTROWSKA 8 będzie możliwość spisania się w związku z kończącym się Narodowym Spisem Ludności i Mieszkań 2021.

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie, po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, ustalił następujące dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:

 

15 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kropki. Przypominając sobie historię Vashti, każdy uczeń miał uświadomić sobie, że każdy ma talenty i mocne strony. Uczniowie stworzyli "Skrzydła Talentów", by pamiętać, że to one są siłą napędową naszych sukcesów. Ponadto, w tym dniu nie brakowało zadań i zabaw z kropką w roli głównej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Nasza szkoła przekazała zebrane nakrętki do serduszka znajdującego się przy Komendzie Miejskej Policji w Kaliszu. Dziękujemy Wam!

Msza św. dla wszystkich chętnych uczniów 1 września 2021r. o godz. 17.00 w naszym Kościele.

1 września 2021r.

KLASY IV – VIII

Strony

Galeria Zdjęć