Poniedziałek, 10.8.2020
Name days: Bogdan / Borys / Wawrzyńiec
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Zakończenie klasy VIII

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 26 czerwca 2020 roku klasa VIII odebrała świadectwa i pożegnała się z nauczycielami. Skromna uroczystość odbyła się na otwartym terenie przed szkołą zgodnie z zaleceniami GIS   i MEN. Byli na niej obecni tylko absolwenci, dyrektor szkoły, przedstawiciele nauczycieli i rodziców oraz jedna reprezentantka klasy VII. Tak małej uroczystości na zakończenie roku szkolnego w naszej szkole nikt nie pamięta, a wszystko za sprawą epidemii koronawirusa.

Odchodząca na emeryturę Dyrektor szkoły Jolanta Siwak skierowała do wszystkich zgromadzonych słowa pożegnania i podziękowania za lata wspólnej współpracy. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i podziękowania dla uczniów i ich rodziców.

Absolwenci ostatni egzamin w murach swojej podstawówki zdali na „szóstkę”. Przedstawili krótki montaż słowny, w którym podziękowali Pani Dyrektor, ks. Proboszczowi, władzom gminy, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Nie zapomnieli o nikim, a teksty były na tyle wzruszające, że niektórym zakręciła się łezka w oku. Na zakończenie rozdali obecnym przygotowane pamiątkowe certyfikaty.

Sz. F.

Galeria Zdjęć