Poniedziałek, 10.8.2020
Name days: Bogdan / Borys / Wawrzyńiec
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocna pocztówka”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dziesiątego czerwca pięcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w uroczystym rozdaniu nagród w I Regionalnym Konkursie Plastycznym pt. „Wielkanocna pocztówka”. Konkurs został zorganizowany przez PBP Książnicę Pedagogiczną im. A. Parczewskiego w Kaliszu. Jego celem było zaprojektowanie i stworzenie kartki – pocztówki wielkanocnej. Organizatorom zależało również na ukazaniu roli tradycji w stechnicyzowanym, skomputeryzowanym świecie social mediów. Zadanie konkursowe rozbudziło w młodych ludziach kreatywność oraz zmysł artystyczny. Świadczy o tym chociażby ilość prac, która została zgłoszona do udziału w konkursie. W sumie wpłynęły aż 234 prace z 24 różnych placówek. Prace oceniane były w kilku kategoriach wiekowych:  przedszkola, klasy I-II, III-IV, V-VI i VII-VIII. Tym bardziej warto podkreślić ogromny sukces uczniów naszej szkoły. Wyróżnieni zostali: Julia Kłos, Wiktoria Kłos oraz Patryk Wawrzyniak – uczniowie klasy czwartej. Natomiast Natalia Andrzejewska, uczennica klasy piątej, zajęła pierwsze miejsce w kategorii uczniów klas V-VI. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz siły do realizowania własnych pasji!

                                                                                                                                                             Paulina Wielanek

 

Galeria Zdjęć