Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 12 kwietnia odbyły sie Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły, z klasy IV, w składzie: Katzarzyna Bednarek, Sara Gaszczyńska, Maria Urbaniak, Amelia Kubicka, Kornelia Bartczak - zajęły II miejsce.
Chłopcy z klasy IV: Wiktor Sówka, Tobiasz Grabarek, Kamil Grabarek, Mateusz Mikuła, Szymon Grzęda, Kacper Męcel - zajęli również II miejsce.
Dziewczęta z klas V - VI - Zuzanna Kamzol, Nina Gaszczyńska, Milena Paluszkiewicz, Aleksandra Parkitna, Hanna Maciak, Kinga Sobczak - zdobyły brązowe medale i II miejsce.
Chłopcy z klas V - VI - Adam Skowroński, Kacper Jarmuszczak, Kacper Ciupek, Bartosz Stelmasiak, Igor Grzęda, Kacper Wojciechowski - zajęli IV miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej adam Skowroński zdobył brązowy medal i uzyskał awans do zawodów powiatowych.