Poniedziałek, 10.8.2020
Name days: Bogdan / Borys / Wawrzyńiec
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

24 kwietnia na terenie naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym.
W kategorii dziewcząt zdobyliśmy II miejsce i brązowe medale. Drużyna w składzie: Zuzanna Kamzol, Kinga Sobczak, Aleksandra Parkitna, Milena Paluszkiewicz, Hanna Maciak, Nina Gaszczyńska. Najwyższy wynik z nasze drużyny uzyskała Zuzanna Kamzol.
W kategorii chłopców zdobyliśmy II miejsce i srebrne medale. Drużyna w składzie: Adam Skowroński, Kacper Wojciechowski, Kacper Jarmuszczak, Paweł Andrzejewski, Jakub Połczyński, Bartosz Stelmasiak i Bartłomiej Grzeszczyk. Najwyższy wynik z naszej drużyny uzyskał Kacper Wojciechowski.
Gratulujemy :-)

M. W.

Galeria Zdjęć