Czwartek, 4.6.2020
Name days: Karol / Franciszek
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Dzień Kropki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

We wtorek, 17 września, już od samego rana nasza szkoła świętowała wspólnie Dzień Kropki. Święto twórczości i kreatywności uczniowskiej rozpoczęliśmy oglądając krótki animowany filmik o Vashti – niezwykłej dziewczynce, która dzięki namalowaniu kropki właśnie i wsparciu swojej nauczycielki plastyki uwierzyła w siebie, swoje możliwości i talent. Każdy z uczniów otrzymał kolorową kropkę, na której wypisywał swoje talenty, umiejętności, pasje. Kolorowe kropki zostały wyeksponowane na wspólnym plakacie, dzięki czemu każdy, kto wchodził do naszej szkoły mógł podziwiać różnorodną galerię naszych talentów. Ponadto uczniowie otrzymali specjalnie na ten dzień przygotowany zestaw „zadań z kropką”. Ich rozwiązywanie dostarczyło uczniom wiele radości. Osoby, które jako pierwsze rozwiązały zadania zostały nagrodzone. Do grona uczniów świętujących Dzień Kropki, dołączyły również sześciolatki, z czego bardzo się cieszymy. Ten dzień był piękną lekcją wiary w siebie oraz czasem kreatywnej zabawy i nauki.


                                                                                                                                                                            PW

Galeria Zdjęć