Czwartek, 9.7.2020
Name days: Sylwia / Anatol / Weronika
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

„Siostra ekspertem?” – jasne, że tak!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pytania dotyczące swojej przyszłości zadaje sobie wielu uczniów naszej szkoły, a odpowiedzi na nie próbujemy im pokazać podczas spotkań w ramach projektu „Rodzic ekspertem”.  W klasie czwartej w roli eksperta pojawił się tym razem nie rodzic, lecz siostra jednej z uczennic, Pani Marlena Kędzierska. Pani Marlena jest absolwentką naszej szkoły i pracuje jako fryzjerka.

Na spotkanie w klasie czwartej przyniosła ze sobą olbrzymią torbę załadowaną przeróżnymi narzędziami i kosmetykami potrzebnymi w jej zawodzie. Nasz gość nie tylko pokazał i omówił przeznaczenie przyniesionych rzeczy, ale również opowiedział o drodze do zawodu fryzjera i przeciwwskazaniach zdrowotnych, które mogą stać się przeszkodą w osiągnięciu celu.  Największą jednak atrakcją było wykonanie fryzur – Michał i Kasia chodzili w nich dumnie przez cały dzień.

Jeszcze raz dziękujemy Pani Marlenie Kędzierskiej za niezwykle sympatyczne i pouczające spotkanie.

D. W.

Galeria Zdjęć