Czwartek, 4.6.2020
Name days: Karol / Franciszek
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

„Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, czyli filmowe Safari…

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„Niektórzy ludzie potrafią zrozumieć zwierzęta. A kiedy coś rozumiemy to łatwiej jest czynić rzeczy potrzebne i wartościowe. A kluczem do tego jest wiedza”. Mamy nadzieję, że źródłem wiedzy dla dwudziestu sześciu uczniów klas I-III było widowisko interaktywne „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, przygotowane przez aktorów Teatru SHOW z Wrocławia. Widowisko jest oparte na powieści, która jest lekturą w klasach I-III. Wzorem tytułowego bohatera dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek o zwierzętach, a doktor Dolittle i pies Jip opowiedzieli o swoich niesamowitych przygodach. Dużą atrakcją były sceny nakręcone z udziałem naszych uczniów, którzy wylosowali „ Bilet szczęścia” i na tak zwanym „green screenie” wcielali się w różne role. Sceny te wmontowane w przygody bohatera lektury zostaną przesłane do szkoły w formie filmiku .

Mamy nadzieję, że interaktywne widowisko „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” dostarczyło naszym uczniom niezapomnianych wrażeń i zachęciło do przeczytania lektury.


Organizatorki wyjazdu

Galeria Zdjęć