Sunday, 27.9.2020
Name days: Damian / Wincenty
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Ślubowanie pierwszej klasy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF


Ślubowanie w naszej szkole posiada wieloletnią tradycję i jest bardzo ważnym wydarzeniem. Uczniowie pierwszej klasy oczekują na nie od pierwszego dnia w szkole. Dzień ten jest okazją do spotkania rodziców i pierwszoklasistów z dyrektorem szkoły, nauczycielami, zaproszonymi gośćmi oraz koleżankami i kolegami ze starszych klas. Ślubowanie połączone z uroczystym pasowaniem na ucznia odbyło się w Szkole Podstawowej im. Błogosławionego ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie,  14 października 2014r. i było zakończenie projektu edukacyjnego realizowanego w 1 klasie od 15.IX do 14.X  pt. „Jeszcze wczoraj przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki”.   

Uroczystość  Ślubowania zorganizowana w dzień Edukacji Narodowej była okazją do wręczenia nagród nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, przez dyrektora szkoły. Życzenia nauczycielom w dniu ich święta, złożyli także: władze samorządowe, rodzice oraz uczniowie.

M. Ł

Galeria Zdjęć