Saturday, 10.4.2021
Name days: Daniel / Michał / Henryk
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Złota jesień już na dobre zagościła w naszej świetlicy. Wraz z mijającymi tygodniami jesień coraz bardziej ukazuje swoje oblicze. Piękne dary jesieni oraz zmiany zachodzące  w przyrodzie stanowią inspirację do ciekawych prac plastycznych.

Uczniowie klas VI-VIII poznawali tradycje i zwyczaje wielkanocne naszych zachodnich sąsiadów czyli Niemców. Oprócz tego ćwiczyli składanie życzeń w języku niemieckim. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy przygotowali przepiękne kartki z życzeniami. Efekty ich pracy oceńcie sami poniżej!

Są dostępni dla innych i zawsze służą pomocą, opieką i wsparciem, bardzo często sami narażając swoje zdrowie i życie. Także mają rodziny i często, zwłaszcza w tym czasie, martwią się również o nich. O kim mowa? Oczywiście o medykach, lekarzach, pielęgniarkach, opiekunach medycznych, paniach salowych, którzy - jak często słyszymy w ostatnich dniach - walczą na pierwszej linii frontu z koronawirusem.

INFORMACJA

Telefon kontaktowy do dyrektora szkoły

604173419

Kochani Uczniowie!

Zapraszamy do zakładki "Świetlica szkolna" (panel z lewej strony).

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją i przejściem w formę zdalnego nauczania przesyłam do Państwa rekomendacje dotyczące zdrowia psychicznego. W szczególności, że sytuacja jest trudna  dla rodziców  i Państwa dzieci.

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice!

Jak rozmawiać z dziećmi o koronawirusie? Jak zorganizować dziecku pracę w domu? Jak bezpiecznie spędzać czas w sieci? Oto kilka wskazówek na ten dość trudny czas.

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją przedszkole również podjęło pracę zdalną.

Strony

Galeria Zdjęć