Piątek, 18.10.2019
Name days: Hanna / Julian / Łukasz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Konkurs- „Mistrz oszczędzania” 2015/2016

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wrzesień

LIDERZY KLASOWI:

 

Klasa 1- ----------

Klasa 2- Kacper J.

Klasa 3- Wiktor S., Mikołaj M., Kornelia B., Szymon G.

Klasa 4- Kacper J.

Klasa 5- Paweł A.

Klasa 6- Kacper N.

 

Szkoła:

I miejsce- Kacper Janczak

II miejsce- Kacper Nogaj

III miejsce- Paweł Andrzejewski

 

 

Październik

LIDERZY KLASOWI:

 

Klasa 1- ----------

Klasa 2- Kacper J.

Klasa 3- Amelia K.

Klasa 4- Kacper J., Dawid O.

Klasa 5- Bartek S.

Klasa 6- Kacper N.

 

Szkoła:

I miejsce- Kacper Nogaj

II miejsce- Kacper Janczak

III miejsce- Amelia Kubicka

Listopad

LIDERZY KLASOWI:

 

Klasa 1- Kuba C.

Klasa 2- Kacper J.

Klasa 3- Kacper M.

Klasa 4- Dawid O.

Klasa 5- Paweł A.

Klasa 6- Kacper N.

 

Szkoła:

I miejsce- Kacper Nogaj

II miejsce- Kacper Janczak

III miejsce- Dawid Orzechowski

 

Grudzień

LIDERZY KLASOWI:

 

Klasa 1- Bartek M.

Klasa 2- Kacper J.

Klasa 3- Kacper M.

Klasa 4- Mikołaj P.

Klasa 5- Bartek G.

Klasa 6- Kacper N.

 

Szkoła:

I miejsce- Kacper Nogaj

II miejsce- Kacper Janczak

III miejsce- Kacper Męcel

 

 

 

Styczeń

LIDERZY KLASOWI:

 

Klasa 1- Kuba K.

Klasa 2- Kacper J.

Klasa 3- Kacper M.

Klasa 4- Antek M.

Klasa 5- Hania M., Kacper W.

Klasa 6- Grzegorz K.

 

Szkoła:

I miejsce- Kacper  Janczak

II miejsce- Grzegorz Kubicki

III miejsce- Kacper Nogaj

 

 

 

Luty

LIDERZY KLASOWI:

 

Klasa 1- Oliwia R.

Klasa 2- Kacper J.

Klasa 3- Szymon G.

Klasa 4- Antek M.

Klasa 5- Bartek G.

Klasa 6- Kacper N.

 

Szkoła:

I miejsce- Kacper Nogaj

II miejsce- Kacper Janczak

III miejsce- Bartek Grzeszczyk

 

Marzec

LIDERZY KLASOWI:

 

Klasa 1- Wiktoria  B.

Klasa 2- Kacper J.

Klasa 3- Kacper M.

Klasa 4- Kacper C., Mikołaj P., Kacper J.

Klasa 5- Hania M.

Klasa 6- Kacper N.

 

Szkoła:

I miejsce- Kacper Nogaj

II miejsce- Kacper Janczak

III miejsce- Wiktoria Bartoś

 

Życzymy wytrwałości i powodzenia!

Galeria Zdjęć