Piątek, 3.7.2020
Name days: Tomasz / Jacek / Mirosława
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Zwycięstwo w Turnieju BRD

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

21 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej w Nowych Skalmierzycach odbyły się Gminne Eliminacje Turnieju BRD. Wystartowało w nich 5 szkół. Najpierw uczestnicy turnieju odpowiadali na pytania testowe z przepisów ruchu drogowego, rozpoznawali znaki drogowe i analizowali sytuacje drogowe potocznie nazywane krzyżówkami. Następnie odbyła się jazda na torze sprawnościowym i sprawdzenie wiadomości z zakresu pierwszej pomocy przez wykwalifikowaną pielęgniarkę.

Po zakończeniu tych konkurencji i podsumowaniu punktów okazało się, że drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce w Gminie i awansowała do rozgrywek powiatowych, które odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim jeszcze w kwietniu.

Klasyfikacja indywidualna okazała się dla naszych uczniów równie korzystna.

I miejsce zajęła Dagmara z klasy VI, a trzecie Adam z klasy IV. Gratulujemy !


Sz. F.

Galeria Zdjęć