Saturday, 10.4.2021
Name days: Daniel / Michał / Henryk
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

VI Gminny Konkurs Plastyczny

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Klaudia i Gabrysia Kubisiak- dwie artystycznie uzdolnione uczennice z klasy szóstej reprezentowały naszą szkołę w VI Gminnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Ziemi „Z energią zmieńmy źródła” w Droszewie. Gabrysia zdobyła drugie miejsce, natomiast praca Klaudii znalazła się tuż za podium. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż prace plastyczne,  z wykorzystaniem pasteli, uczennice wykonywały bezpośrednio podczas konkursu.


Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im kolejnych sukcesów!

M.S.

Galeria Zdjęć