Saturday, 10.4.2021
Name days: Daniel / Michał / Henryk
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

Poetyckie listopady

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Poetyckie listopady

W poniedziałek 30 listopada 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Poetyckie listopady”. Konkurs jest organizowany corocznie przez MDK oraz Galerię Twórczości Dzieci i Młodzieży „Pędzelek”. Jury w składzie: Katarzyna Lisiak, Iwona Łęcka,  Bogna Skrzypczak – Walkowiak i Teresa Burkietowicz po przeczytaniu 170 utworów poetyckich  nadesłanych przez 111 młodych poetów postanowiło przyznać nagrody – złote, srebrne i niebieskie jabłka -  w trzech kategoriach wiekowych oraz wyróżnienia.

Wśród laureatów znaleźli się Zuzanna Sobańska i Patryk Wawrzyniak z klasy VI. Zuzia  za wiersz pt. „Skrzat”, a Patryk za utwór pt. „Szczęśliwa samotność” otrzymali nagrody Galerii Twórczości Dzieci i Młodzieży „Pędzelek”. Nagrodę odebrali w towarzystwie dumnych rodziców oraz p. Dominiki Walczak, nauczycielki języka polskiego. Szóstoklasistom gratulujemy i mamy nadzieję, że nie jest to ich ostatnia nagroda w tym konkursie. Powodzenia za rok!  

D. W.

Galeria Zdjęć