Saturday, 20.4.2024
Name days: Agnieszka / Amelia / Szymon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Mistrzostwa Gminy Nowe Skalmierzyce w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 1 października 2020r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Nowe Skalmierzyce w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody przeprowadzone zostały z zastosowaniem się do wszystkich obostrzeń i zaleceń sanepidu, na Miejsko Gminnym Stadionie w Nowych Skalmierzycach.

Grupa „dzieci”, czyli klasy 4 – 6, podzielona została na dwie kategorie- chłopcy i dziewczęta. Tę pierwszą wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach. Zaraz za nimi na podium, zajmując tym samym II miejsce, stanęli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Błogosławionego Ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie. III zaś miejsce należy do uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ociążu. IV natomiast objęła Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach.

W kategorii dziewcząt z kolei, niepokonane okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach. Tuż za nimi, na II miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ociążu. III miejsce objęła tym razem Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach.

W grupie, w której spróbować swoich sił mogła tym razem młodzież również nastąpił podział na kategorie- chłopcy i dziewczęta. W obu kategoriach jednak wynik końcowy prezentował się następująco:

I miejsce zajęli, zarówno uczniowie jak i uczennice, Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach. Chłopcy i dziewczęta uczęszczający do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ociążu zajęli II miejsce. III miejsce -  uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej  im. Błogosławionego Ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie. IV miejsce – Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach.

Uczestnicy obdarowani zostali medalami, statuetkami dla szkół, a także słodkościami.