Poniedziałek, 10.8.2020
Name days: Bogdan / Borys / Wawrzyńiec
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

7 lutego 2015 roku odbył się w Poznaniu ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Naszą szkołę i gminę reprezentowała uczennica klasy VI – Amelia Skowrońska. Amelka pomyślnie przeszła etap szkolny oraz rejonowy i zmierzyła się w sobotnie przedpołudnie ze 125 finalistami tego konkursu z całego województwa. Amelia godnie reprezentowała naszą szkołę, osiągnęła świetny wynik i niewiele zabrakło, aby została laureatką konkursu. Jej ogromny wysiłek i trud włożony w przygotowanie do kolejnych etapów rywalizacji wymaga pochwały, dlatego gratulujemy tytułu Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego!

 

D. W.

Galeria Zdjęć