Saturday, 10.4.2021
Name days: Daniel / Michał / Henryk
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. N. Chrzana w Gostyczynie

<iframe src="https://widget.meteoalert.pl/index-widget.html?partnerId=40" style="border: 0; width: 100%; height:1000px;"></iframe>

DZIEŃ SENIORA

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 5 lutego 2016 r. dzieci klas I-III od samego rana wyczekiwali niesamowitych gości. Tego dnia odwiedzili naszą szkołę babcie i dziadkowie naszych milusińskich. Jak co roku nie zawiedli oni swoich wnuków i całą gromadą przybyli na zaproszenie dzieci. W podziękowaniu za ich miłość, opiekę i troskę wnuczęta  zaprezentowały na scenie wiersze przeplatane piosenkami oraz tańcem. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”. Następnie wnukowie i wnuczki wręczyły naszym gościom własnoręcznie przygotowane upominki: kolorowe kwiatki, laurki oraz dyplomy Super Babcia, Super Dziadek. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Galeria Zdjęć